KADRA

Prema jest terapeutką pracującą w nurcie somatycznym, jest facylitatorką grup i nauczycielką, która posiada ponad 20 lat doświadczenia we praktykach medycyny wschodu, medytacji i pracy w uwalnianiu emocjonalnym, a także w terapiach opartych na ciele/umyśle. Jej praca polega na byciu przewodnikiem w podróży w stronę pełni i wiedzy na temat tego, kim jesteśmy.

Lecząc tysiące pacjentów jako lekarka medycyny chińskiej widziała jak kluczowa dla naszego zdrowia fizycznego jest praca nad zdrowiem emocjonalnym. Szukając sposobów, żeby pomóc sobie i swoim pacjentom uwolnić nagromadzoną w ciele traumę, uczyła się BioDynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy. Prema czuje, że wielki honor móc uczyć głębokiego uzdrawiania w pracy z oddechem. Szkolenia, które odbyła to: Somatic Experiencing®, Hakomi (psychoterapia skupiona na ciele na podstawie felt sense), Bodynamics i wiele innych, uzdrawiających podejść, jak Tantra, pulsacja i bioenergetyczna terapia czakr.

Jej własna osobista podróż poprowadziła ją do domów szamanów w dżungli od Peru i spotkań sufickich w Turcji, do aszramów w Indiach.  Prema skupia się na transformacji tego, co już nie służy by tworzyć nowy, autentyczne i pełne pasji życie. To jej strona internetowa www.SacredInquiry.com